ARBUZ MOBILNY UNIWERSALNY

Arbuz rusza w trasę! W zakładce o busie zobaczcie jak owocowy bus już się szykuje i cieszy na spotkanie z nowymi członkami arbuzowego grona! W najbliższym czasie planujemy dwa siedmiodniowe przystanki: pierwszy tydzień w Toruniu, a drugi tydzień w Grupie.

Znowu będziemy śpiewać, grać, tworzyć piosenki, kręcić filmy, rozmawiać o światach bliskich i dalekich. Starzy wyjadacze sceny muzycznej i filmowej zajawki będą działać ze świeżymi pestkami – tworzyć, miksować, buzować, busować, brum, brum!

Efektami podzielimy się później, niech na razie pozostaną tajemnicą… ale śledźcie arbuzowego fanpejdża, czasem co nieco zdradzimy 😉

Już się nie możemy doczekać! Brum, brum!


A TAK ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE WARSZTATY!

Arbuzowe warsztaty w Toruniu odbędą się na boisku Domu Dziecka „Młody Las” w dniach 20-26 września 2021, a poprowadzą je Iwona Skwarek- warsztat muzyczny i Honorata Martin- warsztat filmowy.

Warsztat w Grupie koło Grudziądza odbędzie się w dniach 27 września do 03 października 2021. Muzyczny poprowadzi Jarek Jóźwik i Michał Chęć z zespołu Łąki Łan, a warsztat wideo Anna Domańska. W Grupie koło Grudziądza nasze studio mobilne będzie ulokowane obok baru „Zorg” („Kasyno”).

Nasz projekt został wybrany przez inkubator pomysłów w konkursie na innowacje społeczną i jeśli wszystko się powiedzie i osiągniemy zamierzone efekty, zostanie opracowany jako schemat działania i będzie dostępny dla każdej organizacji pozarządowej.

Projekt jest możliwy dzięki finansowaniu  z Funduszy Europejskich oraz dzięki współpracy z Fundacją „Emic”

Logo Fundacja Emic, Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska, Inkubator Pomysłów, Unia Europejska